Esam zirgu stallis pierīgā, Ādažu novada, Garkalnē, gleznainā vietā, kur 25 ha ganībās ir iesakņojušies seni ozoli un liepas, kur blakus savus līkločus ir izvijusi Gauja. Tā ir vieta, kur cilvēks var ne tikai baudīt zirgu klātbūtni, bet arī atpūsties no pilsētas burzmas un steigas.  Milzīgie ozoli vasarā priecē mūs ar savu kuplo vainagu, dodot ēnu zirgiem, bet rudenī bagātīgi apber ar ozolzīlēm, kuras garšo arī mūsu mīluļiem.
Mums ir tuvs 24/7  http://ievaszirgi.lv/lv/1382-2/ zirgu turēšanas veids. Zirgi uzturās 24 stundas svaigā gaisā, jebkuros laika apstākļos. Ganās visi kopā barā 25 ha lielās ganībās, līdz ar to , savā starpā ir draudzīgi, pieņem viens otru, ir izveidojuši savu hierarhiju. Zirgiem ir pieejams stallis, kuru var izmantot, ja ir vēlēšanās patverties no brāzmaina vēja.
Savu darbību mēs uzsākām 2012. gadā, taču viss sākās jau mazliet agrāk – ar mūsu skaistuli Princi. Princis iemācīja mums mīlēt un izprast zirgus – šos skaistos un gudros dzīvniekus. Un mēs turpinām mācīties… Daudz… Viņi visi ir labi skolotāji. Mēs, savukārt, cenšamies būt tik pat labi skolnieki.
Šobrīd pie mums ir divdesmit viens zirgs. Katrs ar savu individualitāti un raksturu, ar savām īpašībām un interesēm. Mūsu zirgi ir citādi, viņu dzīve nerit pēc stingra grafika, noteikumiem un ierobežojumiem. Viņi ir brīvi savā izvēlē. Bars. Ar stingru kārtību un hierarhiju. Vadonis protams ir Princis, vārds taču uzliek pienākumus, vai ne?
Mūsu zirgi pārsvarā ir seniori, katram raibs mūžs aiz muguras, pie mums viņi visi – mierīgi, nosvērti, gatavi sadarboties pat ar vismazākajiem un nedrošākajiem jātniekiem. Par viņiem katru var stāstīt ilgi un daudz…
Vēl pie mums uz dzīvi ir apmetusies draudzīga un skaļa kazu ģimene, divas trušu meitenes un divas rudas kaķenītes, jā, un protams vēl seši uzticami suņi- Aiko, Foksa, Mellene, Čubis, Zipo, Feja.
Savā pulciņā varam uzņemt arī kādu draudzīgu kastrātu vai ķēvīti. Mūsu treneres vadībā var gan apgūt jāšanas prasmes, gan arī doties pastaigās pa mežu. Ziemā vizinamies kamanās! Atrodamies tuvu Rīgai, tāpēc ir ērta piekļuve gan ar sabiedrisko transportu, gan savu auto.
Mūsu kluba dvēsele ir Ieva. Viņa ir mamma divām jaukām meitenēm un arī mamma saviem zirgiem. Par katru no viņiem Ieva ir gatava atdot visu. Viņas nesavtīgā mīlestība ir darījusi brīnumus, ir daudzus izdziedinājusi, daudzus izglābusi.